STAJ YAPACAK ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

Zorunlu / Gönüllü Mesleki Staj yapmak isteyen öğrencilerimizin yasal olarak almaları gereken “İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” bu yıl itibarıyla uzaktan eğitim modüllerini tamamlamaları ile gerçekleştirilecektir. Eğitim modüllerine başlanabilmesi için öğrencilerimizin önce “Zorunlu Mesleki Staj 2018 Ön Test” i tamamlaması gerekmektedir. Bu sınavı tamamladıktan sonra sırasıyla Modül 1’den Modül 5’e kadar (Toplam 5 ayrı modül) eğitim içeriklerini okuyacaklardır. Tüm modüller bittikten sonra “Zorunlu Mesleki Staj 2018 Son Test” sınavını tamamlayıp, 70 puan ve üzerinde alanlar başarılı olup, eğitim sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.

Sınava kaydolmak için 07.05.2018 tarihine kadar bölüm staj sorumlusu Araş. Gör. Elif KORKMAZ‘a isimlerinizi yazdırmanız gerekmektedir.

İsim yazdıran öğrenciler uzaktan eğitim derslerinin tanımlandığı sistem üzerinde tarafına sınav tanımlanıp tanımlanmadığını kontrol etmeli (https://sakai.yasar.edu.tr/) ve tanımlanan sınavı 31.05.2018 tarihine kadar tamamlamalıdır.

Ekonomi Bölümü